سرویس اطلاعات تهدیدات هدفمند

ما نرم‌افزارهای تخصصی، تحلیل‌ها، اطلاعات مربوط به تهدیدات و مامورانی برای پشتیبانی از شرکت شما فراهم می‌کنیم. تکنولوژی اتوماتیک ما، اسکن کردن مجموعه‌ای از منابع DARKNET و LIGHTNET که بطور دستی جمع‌اوری و ارائه شده‌اند، ارائه اطلاعات عملی کاملا هدفمند.

محصولات ما

Arda Eye

Arda Eye بطور اتوماتیک تهدیدات darknet و lightnet را ردیابی می‌کند، اطلاع رسانی فوری درصورتی که اطلاعات خاص شرکت درمعرض خطر باشند، ارائه جزئیات درمورد کارکنان و مشتریان، آدرس‌های ایمیل، پسورد‌ها و غیره. کلمات کلیدی در زبان‌های اصلی (مهم) و منابع جدیدی که هر روز توسط محققان ما اضافه می‌شوند تضمین‌کننده این هستند که ما باکیفیت‌ترین اطلاعات darknet را در اختیار شما قرار می‌دهیم. سیستم ما با دانستن روش بکار رفته توسط هکر، از این فرایند جمع‌آوری تقلید می‌کند. مشتری در هر لحظه می‌تواند وارد سیستم شود و ببیند جامعه هکر به چه اطلاعاتی، بخصوص اطلاعاتی که علیه سازمان او باشد، دسترسی دارد و چه اطلاعاتی را بررسی می‌کند. ما از طریق بازنمایی آسیب‌پذیری‌های مشتری و شناسایی نیت هکر، می‌توانیم با آگاهی دادن به مشتری درمورد اینکه چگونه می‌تواند قدرت حفاظت و دفاع خود را تقویت کند از نفوذ به اطلاعات (نقض اطلاعات) او جلوگیری کنیم.

Arg Oracle

Arg Oracle راه‌حل سندباکسینگ مبتنی بر دستگاه برای محافظت کامل در مقابل تهدیدات چند ریختی و روز صفر است که کمک می‌کند شکاف‌های موجود در سندباکس دستگاه شما از بین برود. پیدا کردن و توقف حملات نابهنگام مستلزم سطحی از log reading است که بسیاری از سازما‌ن‌ها فاقد آن هستند، بخصوص در شرایط فعلی که از نظر تحلیلگر IT کمبود وجود دارد. به همین دلیل، بسیاری از شرکت‌ها تحلیل ورود به سیستم را به یک سرویس پاسخگویی به رویداد مدیریت شده برون‌سپاری می‌کنند. متخصصین ما با استفاده از روش‌های شناسایی جزئی، جستجو و پاسخگویی و با پیگیری تهدیدات بوجود آمده در شبکه به مشتریان کمک می‌کنند.

Artestar

Artestar یک سیستم ارتباطات رمزگذاری شده است که برای ارسال پیام‌های دو نفره یا گروهی از اینترنت استفاده می‌کند و می تواند فایل، گفتار، تصویر و ویدئو را نیز در پیام‌ها بگنجاند و تماس صوتی و ویدئویی دو نفره ایجاد کند. این سیستم برای امن کردن تمامی ارتباطات با سایر کارکنان، از رمزگذاری انتها به انتها استفاده می‌کند.

BM Artestar

BM Artestar یک سیستم ارتباطات مخفی رمزگذاری شده با آپشن‌های "دستور جنگ" و ردیابی جغرافیایی است که حتی بدون اتصال به اینترنت یا با شبکه‌های 2G، 3G یا 4G نیز کار می‌کند. این سیستم می‌تواند برای شرکت‌هایی که خواهان حفاظت گسترده برای ردیابی کارکنانشان در محیط‌های پرخطر و مناطق احتیاطی هستند بصورت سفارشی طراحی شود.

Lima Wut

سیستم راهنمای اضطراری (Lima Wut) نرم افزار اعلان وقوع بلا/ موشک با سرورهای اطلاع‌رسانی اختصاصی است که سرعت و قابلیت اطمینان اعلان را بشدت افزایش می‌دهد. این سیستم می‌تواند تغییر کند و بعنوان شناسایی و رصد بیماری در کنار ArcGIS و یا در پژوهش یا ماموریت‌های نجات بکار رود.

خدمات

ARGBED مجموعه وسیعی از خدمات را ارائه می‌دهد، از جمله: شبیه‌سازی‌های GIS، سیستم‌های مدیریت نبرد، حفاظت سایبری و حفاظت فیزیکی، بررسی جامع پیشینه افراد و شرکت‌ها، ابزارهای نظارتی پیچیده، هوش رقابتی، بررسی عملکرد عملیاتی / عملکرد شرکت، آگاهی (هوش) پیشگیرانه و کنشگرایانه، نظارت بر تهدید، پیگیری دارایی (فرد یا کشور)، تحلیل بدهی کشور، کلاهبرداری، مشکلات قانونی، پژوهش سایبری، نقض حقوق انحصاری و غیره. ما هر روز داده‌های جدید را جمع‌آوری می‌کنیم و هر لحظه که بین داده‌ها و سازمان شما مطابقت وجود داشته باشد آن را اعلام می‌کنیم.
برخی از تخصص‌های ما عبارتند از:
  • راه‌اندازی مجدد امنیت کامل بخاطر تهدیدات مخرب.
  • حفاظت در مقابل تهدیدات پیشرفته مستمر.
  • جمع‌آوری و پردازش ارتباطات از هر منبع مجازی (چندین منبع اطلاعات و مقدار زیادی از داده‌های غیرمرتبط).
  • ارائه ابزارهای رمزگذاری ارتباطی مختلف .
  • ارائه orthoimagary واقعی (نوع خاصی از تصاویر) بوسیله UAV.
  • جمع‌آوری و ارسال نامه پستی.
  • بررسی کامل پیشینه.
  • پرونده‌های پیگردهای جزایی.
  • رسیدگی به کلاهبرداری‌ها.
  • رسیدگی‌های مالی.
میانگین سالانه حملات نفوذ هر شرکت
متوسط هزینه نفوذ و نشت اطلاعاتی در شرکت های صنایع بزرگ و کوچک
میانگین تعداد روزها تا کشف نفوذ اطلاعاتی
تعداد حملات نفوذ ثبت شده در هر سال